Beylikdüzü Halı ve Koltuk Yıkama

Kategori: Hizmet Bölgelerimiz | 0

Beylikdüzü can Eylül halı ve koltuk yıkama firmamız tüm Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt Bölgesinde ve Beylikdüzü’ nün tüm Semt, Mahalle, Cadde ve Sokak’ larında her türlü Halı ve Koltuk Yıkama servis hizmeti vermekte olup, sunduğu tüm yıkama ve temizleme işlemlerinde temizlik garantili hizmet vermektedir.

Halı ve Koltuk yıkama firmamız kaliteli ve garantili hizmet vermesi sebebiyle tercih edilen bir yıkama firmasıdır ve halı yıkama sektöründeki tecrübesiyle sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Yıkadığımız ve temizlediğimiz halı, koltuk, battaniye, yatak, yorgan ve perdelerde temizlik garantimiz vardır. Halı veya koltuk yıkama fiyatları için 0212 876 63 22 nolu hatlarımızdan müşteri temsilcilerimizi aramanız en ekonomik ve doğru fiyatları verebilmemiz için önemlidir.

Beylikdüzü caneylül Halı ve Koltuk Yıkama olarak Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, El Dokuma Halı Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Yatak Yıkama, Stor Perde Yıkama, , Ofis Koltuk Yıkama, Araba Koltuk Yıkama, gibi hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize ücretsiz servis, kaliteli hizmet, garantili yıkama, uygun fiyat ve hızlı teslimat anlayışımız ile yıkama hizmeti sunmaktayız.

Halı yıkama tesisimizde bulunan son teknoloji halı yıkama makinelerimiz ve her yıkama tipine göre farklılık gösteren temizlik anlayışımız doğrultusunda, işinde uzmanlaşmış kadromuz ile her seferinde kaliteli ve ekonomik servis hizmeti sunmaktayız…

0212 876 63 22
0535 206 41 38
0530 114 42 58

 

Yorumlar kapalıdır.